Firmamız Hakkında

Firmamız 1976 yılında mobilya üretimi yapmak için kurulmuştur. 1979 yılında masif bahçe mobilyası üretiminde yoğunlaşarak piyasa lideri olmuştur. Üç değişik model, yılda yüz adet kapasiteli üretim; 1990'lı yıllarda binlerce adete çıkmış, üretim yeri yetersiz olunca yeni yatırımlar kaçınılmaz hale gelmiştir.

Kaliteli kuru masif malzeme teminindeki güçlük Düzce'de kereste fabrikası kurmamıza neden olmuştur. 2002 ylında yatırımı tamamlanan, 23.000m2'lik arsa üzerinde 4000m2 kapalı alanda faaliyet gösteren kereste fabrikamız ayda 1500m3 tomruk biçme, 750m3 keresteyi bilgisayar destekli kurutma fırınlarında bir ayda %8-10 neme düşürülebilmektedir. 2001 yılında, tüm makinalar yurtdışından ithal edilerek yatırımı tamamlanan mobilya üretim tesisimiz; Tuzla Mermerciler Organize sanayi bölgesinde 5000m2 arsa üzerinde 2500 m2 kapalı alanda uluslar arası normlarda üretim yapabilecek makine parkına sahiptir. Ayda 10.000 adet sandalye ve masa cilalı olarak üretebilecek kapasitededir.Sandalye, masa üretimi ile başlayan iç mekan üretimimiz 2005 yılında koltuk imalatı ile devam etti. Portföyümüz otel lobi, oda koltukları, ofis koltukları, sandalyeler, yemek odası modelleri ile gelişmektedir.

İskeletleri kendi fabrikamızda kurutulmuş kereste kullanılarak üretmekteyiz. Döşemeler kendi bünyemizde yapılmakta, yanma geciktiricili kumaş ve süngerler kullanılmaktadır. Bahçe ve iç mekan mobilyalarında geniş ürün yelpazemiz mevcut olup, proje bazında çalışmamız, özel ürün ve model üretmemiz mümkündür.

 
 

Bahçe Mobilyaları

İç Mekan Mobilyaları

Aksesuarlar

E-Katalog

Bahçe mobilyaları katoğumuzun pdf haline ulaşmak için tıklayınız.
İç mekan mobilyaları katoğumuzun pdf haline ulaşmak için tıklayınız.

E-Bülten Üyelik

Anasayfa | Ürünlerimiz | Kurumsal | Bayilerimiz | Hizmetlerimiz | Referanslarımız | İletişim
Woohoo Digital